Zitting van Vast bureau van 05 FEBRUARI 2025
C.1. Vast bureau - verslag van de zitting van 29 januari 2025 - goedkeuring
BESLUIT
Artikel 1
Het vast bureau besluit het verslag van de zitting van 29 januari 2025 goed te keuren.
Zitting van Vast bureau van 05 FEBRUARI 2025
C.2. Poolstok cv - vertegenwoordiging - legislatuur 2025-2030 - verzoek agendering raad voor maatschappelijk welzijn - goedkeuring
BESLUIT
Artikel 1
Het vast bureau verzoekt de voorzitter van de raad voor maatschappelijk welzijn om de aanduiding van een effectief en plaatsvervangend vertegenwoordiger voor de algemene vergaderingen van Poolstok cv, voor de legislatuur 2025-2030, te agenderen op de raad voor maatschappelijk welzijn van 27 februari 2025.
Zitting van Vast bureau van 05 FEBRUARI 2025
C.3. Beslissingen algemeen directeur - januari 2025 - kennisname
Zitting van Vast bureau van 05 FEBRUARI 2025
C.4. Financiële dienst - administratief medewerker (C1-C3) - tijdelijke bijkomende aanstelling - goedkeuring
Zitting van Vast bureau van 05 FEBRUARI 2025
C.5. DCH-onderneming - ondernemingsplan - goedkeuring
Dit punt werd uitgesteld naar een volgende zitting.
Publicatie LBLOD
De applicatie "Meeting.burger" helpt lokale besturen bij het aanmaken, annoteren en publiceren van agenda's, besluiten en notulen volgens het principe van gelinkte open data.
Wanneer een publicatie wordt uitgevoerd, wordt er een expliciete "bundel" van het document opgeslagen. Op dat moment is het document inhoudelijk niet meer aanpasbaar door de gebruiker. Deze "bundel" bestaat uit:
De inhoud van de publicatie op het moment dat deze werd uitgevoerd.
Een unieke identificatie van de gebruiker die de actie heeft uitgevoerd.
De tijdstempel waarop de actie werd uitgevoerd.
Al deze gegevens staan op een aparte publicatie omgeving die beveiligd toegankelijk is voor een beperkt aantal personen.